Národní výstava psů Brno 8.9.2007, rozhodčí Alena Čečrdlová
psi
třída štěňat
Almighty Wonder Tostadeo- VN 2 (Best of Royal Standard-Anne Magie Chaseland´s)
Andy z Klečůvky- VN 1 (Rocheby Smokescreen -Bela z Hlásnice)
třída dorostu
Cir z Loveckého zámečku N3 (Adolf of Brownbank Cottage - Chyta z Čížkovských pasek)
Cirosso Essention of Life - VN2 (Carromer´s Hurricane Joe . Heatherbourne Moondancer)
Etien Sarblet - N4 (Wellington Boots of Tintangel Winds- Cessy Malabret)
Hiden Hapines z Havlova dvora- VN1 (Hargitaváraljai Amaretto - Anuschka z Trojánku)
třída mladých
Francesco Rescue - V1 bez titulu (Bono Black z Trojánku - Cassie Rescue)
Just the Right Tankaram - VD 2 (My Faith Tankaram - Romantic Love Tankaram)
Leo od Byšiček - VD 3 (Igor ze Zámek Ribry - Haidi od Byšiček)
mezitřída
Andrew od Lužáneckého parku - V3 (Vitality Tankaram - Bára z Holaských kopečků)
Andy Belle Moravia - V2 r.CAC (Bubbling Yves - Bessy z Ročkova)
Bastien Terkpey - V4 (Trendsetter of Tintangel Winds- Cherry z Muchovy boudy)
Berry z Řetovského údolí - VD (Royal Standard Tankaram - Eimy z Dančí stráně)
Tapeatom Choir Master -V1 CAC (Tapeatom Gusto - Tapeatom Libertine)
třída otevřená
Adolf Můj pes - V2 bez titulu (Vitality Tankaram - Teapot Tankaram)
Aeron Circinus - VD (Might Be a Show dog of Tintangel Winds - Eqinoxe Draco Minor)
Aro Můj pes - VD 4 (Vitality Tankaram - Teapot Tankaram)
Azazel z Helfštýna - V3 (Rosanan Mascarpone - Odeta z Gór Przeznaczenia)
Barney Black z Trojánku - VD (Samson du Taillis Madame - Kelby´s Zita)
Philipstown Prionsa - V1 CAC (Rocheby Rolling Stone - Philipstown Tamara)
třída pracovní
Cargo z Novoveského lísku- VD (Gordy Gala Black - Jessy z Javořických luk)
D´Jerry Doo Tetřeví dvůr V1 CAC (Logan I. - Whispering Bell Heather´s Fleurie)
Detonator z Grodu Hrabiego Malmesbury - V2 bez titulu (Mallorn´s Chococrush - Elektra Gorska Fantazja)
Efry z Jaloviska - V (Diamond Tankaram - Ticky)
Kim z Dančí stráně - VD (Royal Standard Tankaram - Cherry Rahol)
Pablo z Muchovy boudy - V3 (Trendsetter of Tintangel Winds- Francis z Muchovy boudy)
Paradis Trokavecká farma - V4 (Finn z Vinice - Jackelin z Trokavce)
třída vítezů
Eddie od Jaloviska - V1 CAC, NV (Diamond Tankaram - Ticky)
Excellent Royal Standard - V2 r. CAC (My Faith Tankaram - Upward Star Tankaram)
PT Cruiser Sable Blues - V4 (Foxrush World Game - Fee Sable Blues)
Ziggi Choco z Trojánku - V3 (Adolf of Brownbank Cottage - Kelby´s Adinachoco)
feny
třída štěňat
Anabell Axis Felbest - VN1 (Vitality Takaram - Fallon Fergie Kelečský poklad)
Arka Angel Felbest - VN2 (Vitality Takaram - Fallon Fergie Kelečský poklad)
Axana of Adamarden - N4 (Royal Standard Tankaram - Ann-Marie ze Dvora Osterházi)
Maya z Podblanicka - VN3 (Dustin Duncan Tetřeví dvůr - Felon z Podblanicka)
třída dorostu
Anabell Blazing Diamond - VN3 (Ladrow Heron over Oakhouse - X-Black Jambi Sun in their eyes)
Anneta Blazing Diamond - VN2 (Ladrow Heron over Oakhouse - X-Black Jambi Sun in their eyes)
Fanny Gold z Orvetu - N (Sretlaw Sea Biscuit - Backy Gold z Orvetu)
Frances Gold z Orvetu - VN4 (Sretlaw Sea Biscuit - Backy Gold z Orvetu)
Joy Happy Ithaka Bohemia - VN 1 (Lab Treasure´s Dario - Joy of Tankaram)
třída mladých
Ajša Vilibald - V4 (Best of Royal Standard - Coddy Čoko z Kostelce u Jihlavy)
Aura z Ledenických zahrad - V1 CAJC (Trendsetter of Tintangel Winds- Gale of Bohemia Bras)
Bessy od Dubu Trojáku - VD (O´Sofinas Play the Game - Friga ze Smolinky)
Bessy ze Dvora Osterházi- VD (Cyrus z Dančí stráně - Bella z Vírského údolí)
Caffe Latte Harmony Line - V3 (Rising Sun Tankaram - Native Beauty Tankaram)
Cosmic Love Harmony Line - V2 (Rising Sun Tankaram - Native Beauty Tankaram)
Debora od Záměstského rybníka - VD (Best of Royal Standard - Felicita z Kostelce u Jihlavy)
Innocent Beauty Tankaram - V (Best of Royal Standard - Morning Star Tankaram)
mezitřída
Beckagira z Řetovského údolí - V4 (Royal Standard Tankaram - Eimy z Dančí stráně)
Benetta Calm River - V3 (Lab Treasure´s Enzo - Vanessa z Trojánku)
Bernadetta Calm River - V (Lab Treasure´s Enzo - Vanessa z Trojánku)
Bára from Calm River - V (Lab Treasure´s Enzo - Vanessa z Trojánku)
Darsy Gold z Orvetu - VN4 (Bubbling Yves - Backy Gold z Orvetu)
Genesis Star Royal Standard - V2 r.CAC (Vitality Tankaram - Upward Star Tankaram)
Kara Javorův dvůr - VD (Hary z Vavřineckých rákosin - Gina Javorův dvůr)
Penelopa z Muchovy boudy - V1 CAC (Trendsetter of Tintangel Winds- Francis z Muchovy boudy)
třída otevřená
Aischa Gája Nova - V4 (Bany od Klárky - Gábi od Petrovických pláňat)
Assia od Dubu Trojáku - V (Royal Standard Tankaram - Friga ze Smolinky)
Cherry Dot Sable Blues - VD (Applejack Hello Honky Tonk - Zia Golden Erinor)
Frances od Jaloviska - VD (My Faith Tankaram - Ticky)
Janet Javorův dvůr - VD (Chataway Bohemia Bras - Dona ze Zásmuk)
Kitti z Muchovy boudy - V3 (Tsarodej Snowstorm - Francis z Muchovy boudy)
Stenveyz Chesnut Shade - V2 r. CAC (Stenveyz Get Popular - Mallorn´s Rosamunda)
Teapot Tankaram - V (Artur od Himalájského cedru - My Love Tankaram)
X-Black Jambi Sun in their eyes - V1 CAC (Cambremer Kavanagh - Jambi Sun in their eyes)
třída pracovní
Awendy Belle Moravia - V1 CAC (Bubbling Yves - Bessy z Ročkova)
Doris Sarblet - V (Vitality Tankaram - Cessy Malabret)
Dudu Destiny Tetřeví dvůr V2 r.CAC (Logan I. - Whispering Bell Heather´s Fleurie)
Engie od Jaloviska - V4 (Diamond Tankaram - Ticky)
Margy od Petrovických pláňat - V3 (Strongline´s Original - Feith Draco Minor)
třída vítezů
Charway Old Silk - V1 CAC NV, BOB (Rocheby Old Smokey - Charway Old Silk)